Šport

Bedminton, futbal, volejbal, cyklistika, horolezectvo, zimné športy, jazda na koni, kroket

Šport na čerstvom vzduchu

Veľkú trávnatú plochu môžete vďaka zapožičanému športovému náčiniu pohodlne využiť ako ihrisko pre futbal, volejbal či bedminton. Ak ste fanúšikovia menej tradičných športov, isto sa potešíte, že pre hostí zabezpečujeme aj jazdu na koni, horolezectvo či kroket.

Horolezectvo v Malých Karpatoch

V okolí Hotela Zochova chata, v rozlohe približne 25km štvorcových sa nachádza 11 skalných oblastí zaujímavých pre lezenie. Skaly sú tvorené prevažne kremencami rôznej farby i kvality. Najznámejšia lokalita nesie názov Čertove zuby, skaly na tomto mieste dosahujú výšku 25m a sú úrovne II. až VIII. Vodcu aj potreby vám vieme zabezpečiť. Pre začiatočníkov sú vhodné aj umelé steny v meste Modra či na Chate Kukla. 

Aktívny oddych aj v zime

Keď na okná maľuje mráz a teplota na teplomeri nepresiahne ani počas dňa nulu, je čas navštíviť blízke lyžiarske stredisko Zochova chata a využiť snehovú nádielku na lyžiach či snowboarde. V časoch menej priaznivého počasia sa môžete zabaviť pri stolnom tenise v telocvični Hotela Zochova chata. 

Lyžiarske stredisko Zochova chata je otvorené počas zimnej sezóny od 9 do 16.hodiny. Dve zjazdovky, každá o dĺžke cca 300m sú zasnežované aj snežným delom a pravidelne upravované ratrakom.
Pre zdatnejších lyžiarov a snowboardistov odporúčame neďaleké stredisko Pezinská baba.