Oslavy

Prežívajte jedinečné chvíle v neobyčajnom prostredí a zanechajte v ľuďoch nevídané spomienky.

Pozvite svojich priateľov a rodinu do nevšedného priestoru vysokej úrovne. Najrôznejšie spôsoby ubytovania, stolovania v útulnom salóniku a šikovní kuchári urobia vašu oslavu jedinečnou. Oddýchnete si vo Wellness a Spa centre a zabavíte pri hrách vo vnútri či pod holým nebom.

Malá, v kruhu rodiny, či poriadna veselica

Dokážeme vyhovieť najrôznejším prianiam. Vystrojíme Vašu oslavu podľa počtu hostí. V Sále Panorama pre najviac 30 osôb a v Sále Karpatia pohodlnej pre 50 až 120 hostí, sme pripravení Vám nachystať nezabudnuteľnú oslavu.

Predbežná rezervácia

 

Promócie v srdci prírody

Oslávte promócie v kruhu rodiny a v srdci prírody. V hotelovej reštaurácii Vám radi pripravíme slávnostné promočné menu podľa Vašich požiadaviek pre menšiu alebo väčšiu skupinku hostí. Priestor elegantnej reštaurácie sa dá posuvnými dverami rozčleniť na menšie zákutia, ktoré Vám poskytnú dostatok súkromia. V letných mesiacoch môžete využiť aj príjemné posedenie na terasách v tieni bukových stromov. Ak uprednostňujete tradičné špeciality slovenskej kuchyne, radi Vás pohostíme aj vo Furmanskej krčme.

 

Gastronomický zážitok

Vám a Vašim hosťom naservíruje s radosťou náš šéfkuchár špeciality nielen lokálnej kuchyne. Radi sa dohodneme na exkluzívnej torte, grilovaných či netradičných chuťovkách.

 

Kulinárske aktivity

  • Chceli by ste sa naučiť ako správne pripraviť šťavnatý steak?
  • Radi by ste sa stali odborníkom na grilovanie?
  • Chcete poznať tajomstvo prípravy pravého kotlíkového guláša?

Hotel Zochova chata ponúka možnosť oslavy alebo teambuldingovej aktivity vo forme grilovačky alebo prípravy domáceho gulášu či steakov pod vedením šéfkuchára Petra Rupčíka. 

Zistite viac | Malá ukážka ponuky, z ktorej si môžete vybrať.

 

Zabudli sme na niečo? Možno nájdete odpoveď tu

Aký je minimálny a maximálny počet osôb?
Podľa počtu osôb zvolíme vhodnú sálu. Panorama je vhodná pre oslavu do 30 osôb. Karpatia má kapacitu 50 až 130 osôb.
Môžeme si priniesť vlastné zákusky, víno, alkohol?
Víno je povolené za poplatok korkovného. Vlastný tvrdý alkohol, nealkoholické nápoje a vlastné stravovanie nie sú povolené.
Je u Vás k dispozícii hudobná aparatúra a DJ?
Hudobnú aparatúru nemáme k dispozícii. Môžeme Vám však odporučiť DJa, ktorý si prinesie vhodnú aparatúru. Zvyčajane si klient objednávajúci oslavu zaobstará kapelu alebo DJa samostatne.